+420 739 471 713 info@vital-bistro.cz

Catering

Chystáte svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní setkání v okolí Krnova, Bruntálu, Opavy.

Profesionální catering

seperator

V oblasti cateringu se na nás můžete spolehnout. Doporučíme krásné prostory a osvědčené prostory, pomůžeme s výběrem menu, které také kompletně přichystáme. Dodáme tedy občerstvení a můžeme pomoci vymyslet zábavný program.

Pokud tedy chystáte svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní setkání, a nechce se vám akce zbytečně plánovat, máte rádi kvalitní jídlo, tak jsme vám k dispozici v okolí Krnova, Bruntálu, Opavy.

services

Catering na svatbu

Dobré jídlo a pití na svatbách nesmí chybět! Zajistíme kompletní catering na svatbu ať ji si užijete a nemusíte nic řešit.

services

Firemní večírky a oslavy

Meetingy, firemní večírky i oslavy, tam všude pro vás i vaše kolegy zajistíme dobré jídlo i pití, a vy už se můžete jen a jen bavit…

services

Oslavy a akce s přáteli

I rodina a přátelé se chtějí bavit, dobře se najíst a napít. Proto se na nás můžete obrátit i na tyto typy cateringových akcí.

Galerie

seperator

Zeptejte se na cokoliv

seperator

Chcete využít našich služeb cateringu? Zavolejte nebo můžete napsat skrze formulář.
  Blog - novinky, akce

  seperator

  Chcete se dozvědět víc o zdravém jídle a kvalitních potravinách? Nebo se za námi podívat na nějaký ten food festival? Sledujte náš blog.

  Newsletter

  Pokud máte zájem o několik důležitých novinek (max. 3 měsíčně), můžete vyplnit formulář, a my Vám občas rádi napíšeme, co pro Vás připravujeme.

  X