+420 739 471 713 info@vital-bistro.cz

O nás

Několik málo slov o našem bistru

Vital Bistro Krnov

Tak trochu jiné bistro

seperator

Jmenuji se Jana Pechová a v roce 2018 jsem se rozhodla …… prosim doplnit nejaky text prosim doplnit nejaky text prosim doplnit nejaky text prosim doplnit nejaky text prosim doplnit nejaky text prosim doplnit nejaky text prosim doplnit nejaky text.

Vážíme si našeho zdraví a stejně tak i Vašeho, proto  jsme se rozhodli jít cestou kvalitních a čerstvých surovin, které se v kvalitě jídla a zdraví nás všech projevují. Proto i název „Vital“ Bistro.

Není nic jednoduššího, než si naše tvrzení ověřit sám, proto nás neváhejte navštívit a vyzkoušejte si nás. Jídlo vám připravíme rádi standardně, i bezlepkově!

Proč si nás tedy vybrat?

seperator

V dnešní době, kdy je na každém roku bistro, kavárnička, fastfood, číňan nebo kebab, je těžké se prosadit na trhu. I tak se snažíme jít kupředu a dát Vám to nejlepší co v nás je.

V kostce proč k nám zavítat:

 • Dbáme na kvalitu jídla a jeho čerstvost.
 • Máme nové a moderní vybavení, udržujeme naprostou čistou.
 • Vstřícný a usměvavý tým, neváhejte se nás cokoliv zeptat.
 • Jednoduché parkování, přístup k internetu zdarma, klidné prostředí.

Galerie

seperator

Co o nás říkají?

seperator
 • Poprvé jsem do bistra zavítal přes doporučení známého, dal jsem si špenátovou palačinku a byla luxusní. Od té doby vím kam na palačinky 🙂

  Marcel,
  podnikatel

 • Byl jsem vyzkoušet bistro hned při otevíračce, ochutnal jsem burger s trhaným kuřecím masem, za mě skvělá volba. Žena si dala salát s grilovaným hermelínem. Od té doby chodíme pravidelně.

  Petr,
  vrchní ochutnávač všeho

X